Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Jak zrobić ciemny makijaż oczu

Maciej Mazur 2018-12-12 0 komentarzy
Wpis

Kobiety uwielbiają pięknie wyglądać i przyciągać męskie spojrzenia! Aby podkreślić naturalną urodę i niezwykłą urodę oczu, warto nauczyć się umiejętnie korzystać z kosmetyków. Znajomość trendów i sztuczek pozwoli uzyskać najlepsze efekty i dodać charakteru każdej stylizacji.  Do najpopularniejszych zabiegów  należy ciemny makijaż oczu, który sprawdzi się przede wszystkim w przypadku pań, które chcą podkreślić wyrazistość wieczorowej kreacji. Po szczegóły wato zajrzeć na bellbox.pl.

Make-up oczu powinno wykonywać się po nałożeniu podkładu i podkreśleniu brwi. Przed nałożeniem cieni warto nanieść na całe powieki bazę pod makijaż, dzięki czemu cienie utrzymają się na nich dłużej. Najpierw aplikuje się cień rozświetlający, a następnie - ciemniejszy, np. w odcieniach szarości, czerni, ciemnego brązu, granatu czy fioletu. Nad górną linią rzęs  należy nanieść mniejszą ilość koloru z tej samej palety. Kreska powinna być grubsza w miarę zbliżania się do zewnętrznego kącika oka. Aby uzyskać najlepsze efekty, sprawdzi się mniejszy pędzelek.

Nałożenie cieni to rodzaj bazy do dalszych działań. W tym momencie makijaż musi nabrać wyrazistości - w tym celu warto użyć czarnej kredki i dokładnie obrysować nią oczy. Idealnym wykończeniem make-upu jest podkreślenie linii i długości rzęs dzięki dobrej jakości maskarze. Panie, którym marzy się intensywny look, mogą też wykorzystać sztuczne rzęsy. Ich aplikacja nie jest trudna i pozwala uzyskać świetne rezultaty. Wykonując makijaż oczu warto mieć na względzie, że efekt powinien być naturalny i nieprzesadzony, a nie przerysowany.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!