Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Jaki tester diagnostyczny wybrać?

Anita Malinowska 2018-12-06 0 komentarzy
Wpis

Nowoczesne samochody osobowe i ciężarowe to nie tylko zaawansowane konstrukcje pod kątem mechanicznym. W czasach postępu technologicznego pojazdy naszpikowane są technologiami, które mają zwiększyć osiągi i polepszyć bezpieczeństwo. Sterownik układu elektronicznego pozwala na zebranie odczytów ze wszystkich czujników i następnie zakomunikowanie ich poprzez połączenie z testerem diagnostycznym.

Komputer diagnostyczny jest urządzeniem, które pozwala bardzo skutecznie rozeznać się we wszystkich danych, które dostarczane są przez sterownik. A ponieważ może ich być nawet kilkadziesiąt, sprzęt tego typu musi odznaczać się przemyślanym oprogramowaniem. Na stronie sklep.tiptopol.pl znajdziecie Państwo trzy  cenione modele zaawansowanych testerów:

  • KTS Truck,
  • Texa Axone S-Car,
  • Texa Axone 4 mini.

KTS Truck jest urządzeniem dedykowanym samochodom ciężarowym, naczepom i autobusom. Pracuje na oprogramowaniu ESI (tronic).

Texa Axone S-Car stworzono do szybkiej diagnostyki sterowników w samochodach osobowych (oprogramowanie można rozszerzyć na motocykle i samochody dostawcze). Posiada szereg zalet, takich jak możliwość programowania czujników uniwersalnych, aktualizację przez WiFi, czy wgląd do danych technicznych poprzez oprogramowanie IDC5PLUS, obsługiwane przez PC.

Texa Axone 4 mini — najnowsza propozycja, która wyposażona jest w ekran dotykowy. Posiada dedykowane oprogramowanie IDC4PLUS i funkcjonalność znaną z innych komputerów Axone.

Rozwiązania od Texa występują w zestawie z urządzeniem Navigator Nano S.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!