Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Platformy do taśmowania w tm24

Maciej Mazur 2019-03-31 0 komentarzy
Wpis

Na stronie tm24.pl znajdziecie Państwo optymalne rozwiązania intralogistyczne dla każdego prowadzonego przez Was przedsiębiorstwa. Uznani producenci i sprawdzone w praktyce urządzenia to gwarancja usprawnienia wszystkich procesów związanych z przygotowywaniem i zabezpieczaniem towarów i niezbędne wsparcie, które pozwoli przedsiębiorstwu na utrzymanie konkurencyjności.

Dostępne w ofercie urządzenia do taśmowania przeznaczone są do opasywania taśmą ładunków o regularnych i nieregularnych kształtach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi znacząco przyśpieszają cały proces, co przekłada się na wydatne zwiększenie wydajności, wywierając przy tym pozytywny wpływ na rentowność całego przedsiębiorstwa.

Asortyment obejmuje takie produkty jak ręczny napinacz do taśm, półautomat do taśmowania, bandownica elektryczna, czy automat do taśmowania, w różnych konfiguracjach i przeznaczeniu.

Ręczne napinacze odznaczają się uniwersalnością i kompaktowym rozmiarem, a ponieważ są to urządzenia analogowe, nie potrzebują żadnego dodatkowego źródła zasilania. Półautomaty przeznaczone są do dużych paczek i pozwalają na przyśpieszenie prac związanych z taśmowaniem. Automaty natomiast nie wymagają asysty operatora, a ich wydajność powoduje, że jest to rozwiązanie bardzo porządne w zakładach, które wytwarzają dużą liczbę ładunków wymagających taśmowania. Bandownice elektryczne natomiast to sprzęt ręczny, który wyśmienicie sprawdza się przy pakunkach o nieregularnych kształtach i wymiarach. Doskonałym uzupełnieniem tej klasy urządzeń są wciągniki ręczne (dostępne na stronie https://tm24.pl/katalog/29,30,wciagniki-reczne) niezbędne przy taśmowaniu największych gabarytów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!