Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Restauracja na Sadybie

Maciej Mazur 2018-11-11 0 komentarzy
Wpis

Mieści się na Sadybie i odpowiada na potrzeby lokalnej społeczności oraz tych, którzy mieszkają w dalszych okolicach Warszawy. Mowa oczywiście o MILANOVO — włoskiej restauracji, która zachwyca klientów zarówno przepyszną pizzą, jak i cudowną kawą, po którą chętnie sięga się codziennie rano. 

Kiedy powstawała wspomniana restauracja, mało kto wierzył w to, że utrzyma się w tym miejscu dłużej. Dookoła bowiem było już kilka miejsc, które pokochali lokalni mieszkańcy. A jednak. Ta restauracja na Sadybie dostała od mieszkańców nie tylko tej dzielnicy, ale także innych zakątków Warszawy, do której dowożone są zamówione dania, kredyt zaufania. 

Czym wyróżnia się na tle innych miejsc? Smakując przygotowane potrawy, nie tylko pizzę, można przenieść się do słonecznej Italii. Powoduje to nie tylko fantastyczny wystrój tego miejsca, ale przede wszystkim smak potraw. Zatrudnieni kucharze to jedni z najlepszych, którzy znają się na włoskiej kuchni. W tym miejscu można zwolnić zawrotne tempo, które na co dzień nadaje ludziom życie. Wielu z nich żyje tylko pracą i domem. Nie mają czasu na spotkania z przyjaciółmi. Tutaj mogą przypomnieć sobie, jak to jest po prostu usiąść, odpocząć i porozmawiać przy dobrym jedzeniu i lampce wina. 

Szukając klimatycznego miejsca, które jest przyjacielskie, a zarazem otwarte, warto skusić się na odwiedziny w MILANOVO. Ci, którzy wybrali się raz do tej restauracji, wracają do niej regularnie. Wiedzą, że tylko w tym miejscu są w stanie jednocześnie dobrze zjeść i odpocząć. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!