Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Sklep medyczny oraz bhp

Zuzanna Dudek 2018-11-19 0 komentarzy
Wpis

Rekomendowana firma ma kilkanaście lat doświadczenia w branży, organizuje różne szkolenia bhp i ppoż, a także może zaoferować dostarczenie instrukcji bhp czy instrukcji sanitarnej dla firm, niezależnie od branży. To jednak nie wszystko, co może zaoferować sklep medyczny i BHP znajdziesz tam kilka milionów produktów, podzielonych na kilka podstawowych kategorii, takich jak:

  • pierwsza pomoc
  • odzież ochronna
  • buty ochronne
  • ochrona danych osobowych i RODO
  • znaki bezpieczeństwa.

Taki podział ułatwia odnalezienie potrzebnego produktu w kilka chwil, w interesującym Cię przedziale cenowym. Na oficjalnej stronie sklepu bhpex.pl jest też dostępna wyszukiwarka produktów, do której można wpisać nazwę konkretnego produktu. Sklep daje swoim klientom gwarancję, że żaden inny sklep z artykułami BHP nie ma, aż tylu produktów w swojej ofercie, to blisko 12 milionów  artykułów i prawie 500 różnych marek. Ponadto, niezależnie od tego, co zamówisz, możesz być pewien, że wszystkie zamówione produkty zostaną skompletowane i wysłane do Ciebie w ciągu 24 godzin, co potwierdzają opinie klientów, którzy wystawili swoją opinię na temat sklepu.

Na polecanej stronie jest też wiele ciekawych artykułów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., czy ochrony danych osobowych, zgodnie z obecną ustawą RODO.

Wśród produktów, którymi interesuje się wielu pracodawców, są też karty oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, to obowiązek każdego pracodawcy, a ponad 500 kart z opisem, na pewno to ułatwi. W sklepie jest ponad 2,5 tysiąca produktów z tej kategorii.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!