Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Usterki belki skrętnej

Eliza Czarnecka 2019-04-02 0 komentarzy
Wpis

Nowe pojazdy na ogół nie sprawiają problemów, jednak po przejechaniu około 200 tysięcy kilometrów, a czasem nieco wcześniej, auto może zacząć szwankować, co będzie się objawiało na przykład niestabilnością na zakrętach, dochodzącymi z tyłu hałasami, a także przechyłem w jedną stronę i nierówno ścierającym się bieżnikiem w tylnych oponach.

Wszystkie te objawy powinny zaalarmować posiadacza pojazdu, gdyż oznaczają one, że uszkodzona jest belka skretna. Nie chodzi tu tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo jazdy, ponieważ to uszkodzenie może mieć wpływ na trakcję jazdy, a także na hamowanie, którego czas może się znacznie wydłużyć.

Osoby, które chcą poznać bliżej budowę tego elementu zawieszenia, mogą pełen jego opis znaleźć na stronie tylnabelka.com. Jest on napisany przystępnym językiem, zatem nawet komplety laik w dziedzinie mechaniki jest w stanie go zrozumieć. Jest to strona należąca do firmy zajmującej się regeneracją zawieszenia do francuskich aut, która od lat zajmuje się tego rodzaju działalnością. W przedsiębiorstwie tym powstała cała linia technologiczna podzielona na stanowiska z konkretną specjalizacją. Każde stanowisko ma własnego lidera nadzorującego pracę mechaników, dlatego belki przesłane tutaj schodzą z tej linii zupełnie jak nowe. 

Chociaż firma w większości współpracuje z serwisami, to wykonuje także zlecenia od klientów prywatnych, którzy mają swoich ulubionych mechaników i nie chcą z nich rezygnować. Zregenerowana belka może zostać wysłana bezpośrednio do wskazanego przez klienta warsztatu. Jeśli zatem coś Cię w Twoim aucie zaniepokoi i trzeba będzie wymienić zawieszenie, warto zapamiętać, że regeneracja jest o wiele tańsza niż zakup nowej, a wykonana w firmie z podanej strony, daje gwarancję bezpiecznej i wygodnej jazdy na wiele lat.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!