Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Czy warto kupić do domu takie urządzenie, jak hafciarka?

Mariusz Pawlak 2022-09-14 0 komentarzy
Czy warto kupić do domu takie urządzenie, jak hafciarka?

Nie ma nic piękniejszego niż spełnianie własnych marzeń i robienie w życiu tego, co kocha się najbardziej. Wiele osób zamienia hobby w sposób na  zarabianie. Pragnąc spełnić się jako kreator własnej odzieży, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie, które pozwoli rozwinąć pasję.

Przedsiębiorstwo Świat AGD Józef Owczarek ma do zaoferowania mnóstwo różnych maszyn do szycia od znanych i cenionych firm, które sprawdzą się w rękach amatora i profesjonalisty. Są one dostępne w wielu modelach, różniących się funkcjami, ilością ściegów i stopniem zaawansowania. W sprzedaży są urządzenia polskiej marki Łucznik, sprawdzające się w domu, jak i innowacyjne maszyny komputerowe, idealne do zakładów krawieckich.

Kreatywnym osobom, pragnącym wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, może nie wystarczyć zwykła maszyna do szycia. Może ją zastąpić odpowiednio dobrany overlock lub nawet hafciarka. W asortymencie wyżej wspomnianej firmy są i takie urządzenia, pochodzące od wielu znanych marek. Są wśród nich tak znani producenci, jak Janome, Brother, Yuki i Texi, polecający sprzęt w dużej rozpiętości cenowej i z wieloma interesującymi funkcjami. Urządzenia te mają już zaprogramowane wiele wspaniałych wzorów, którymi można ozdabiać odzież i akcesoria. Przy ich pomocy można też ukryć ewentualne uszkodzenia, dlatego sprawdzą się u kogoś, kto ma w domu urwisa niszczącego odzienie.

Wśród najtańszych, idealnych do użytku domowego,  jest urządzenie Brother F440E z 3-letnią gwarancją i instrukcją obsługi w j. polskim. Wyposażone jest w:

  • ekran dotykowy,
  • wbudowany port USB,
  • czytnik kart pamięci.

Można je wziąć w leasing lub kupić na wygodne e-raty. Chcąc poznać wszystkie jego funkcje, wystarczy odwiedzić stronę dystrybutora.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!