Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Czym charakteryzuje się platforma do szkoleń online?

Justyna Jabłońska 2023-05-23 0 komentarzy
Czym charakteryzuje się platforma do szkoleń online?

Każdy przedsiębiorca, dla którego priorytetem jest jak najlepsze funkcjonowanie firmy, musi dbać o nieustanny rozwój. Chodzi tutaj zarówno o osoby zarządzające biznesem, jak i wszystkich pracowników. Pojawiające się na rynku nowości sprawiają, iż bez systematycznej nauki można szybko stracić orientację w temacie.

Niezwykle pomocna w tym wypadku może okazać się oferta firmy, której witryna internetowa to wecreo.com. Klienci mogą zdecydować się na wykupienie specjalnego pakietu pozwalającego na prowadzenie różnego rodzaju kursów w sieci. Nowoczesna platforma do szkoleń online jest niezwykle elastyczna. Po jej zakupie użytkownik otrzymuje dostęp do następujących opcji:

  • programy edukacyjne (moderator ma możliwość samodzielnego stworzenia różnego typu programów do nauki dla swoich pracowników),
  • kursy e-learningowe (są one zgodne ze standardem SCORM),
  • grywalizacja (możliwe jest motywowanie pracowników do działania dzięki przyznawaniu im nagród i punktów),
  • biblioteka wiedzy (w grę wchodzi zapisywanie kursów online i udostępnianie ich dla użytkowników),
  • testy, ankiety i quizy (dzięki nim można w szybki sposób sprawdzić wiedzę pracowników, na przykład, po ukończonym szkoleniu),
  • analiza postępów (do dyspozycji użytkowników są narzędzia umożliwiające monitorowanie postępów, jakie robią uczestnicy kursów i szkoleń).

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!