Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

GRACO Mark VII

Amelia Kołodziej 2020-11-01 0 komentarzy
GRACO Mark VII

Agregaty malarskie to niezastąpiony sprzęt, ceniony za swoją wydajność i skuteczność. Firma PolSpray oferuje swoim klientom agregaty zaufanych producentów, dbających o wysokie parametry swoich urządzeń. Za pomocą oferowanych agregatów można nakładać różnego rodzaju farby, na przykład: lateksowe, akrylowe, emulsyjne czy też gładzie. W asortymencie sklepu dostępne są zarówno modele przeznaczone dla fachowców, jak i agregaty doskonale sprawdzające się do użytku domowego. Intuicyjny system zapewnia łatwość w użytkowaniu.

 

Agregator dla fachowców

Na uwagę klientów szukających profesjonalnego agregatora malarskiego zasługuje między innymi model GRACO Mark VII o wydajności 6l na minutę i mocy silnika 1,9 kW. Umożliwia on wygodne i dokładne pokrywanie powierzchni farbą oraz znacznie przyspiesza proces wykonywania prac. Agregat wyposażony jest w system Graco SmartControl 3.0, dzięki któremu z łatwością można kontrolować ciśnienie natrysku, co bez wątpienia ułatwia równomierne nakładanie farby na powierzchnię. Ponadto zaawansowany napęd zapewnia maszynie wydajność i tym samym sukcesywną pracę. Efektywność agregatu umożliwia pracę dwóch osób jednocześnie. Ten zaawansowany sprzęt będzie stanowił wysoce przydatne wyposażenie każdej ekipy malarskiej.

Więcej informacji o ofercie sklepu znajdziesz na jego stronie internetowej. Katalog dostępnych agregatów przedstawia się imponująco i odpowiada na potrzeby wielu różnych klientów. Sklep zapewnia dostęp do sprzętu spełniającego wysokie standardy, dba także o korzystne dla klientów ceny.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!