Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Jak dobrać pierścień odciążający?

Anita Malinowska 2021-10-15 0 komentarzy
Jak dobrać pierścień odciążający?

Alternatywą dla standardowych rozwiązań kanalizacyjno - odpływowych jest opcja studzienki nieopadającej przy nacisku, nadającej się do zastosowania na często uczęszczanych drogach. Podstawą zastosowanej w niej technologii jest pierścień odciążający, który odpowiada za równomierne rozłożenie masy oddziałującej na powierzchnię i zapobieganie powstawaniu mogących stanowić zagrożenie dla kierowców uskoków w asfalcie. Jednocześnie zapewniają bezproblemowy odpływ wody i błota z jezdni, wpływając w korzystny sposób na przyczepność i bezpieczeństwo przejeżdżających pojazdów.

Firmą, która zajmuje się produkcją zróżnicowanych pod kątem rozmiarów pierścieni odciążających, jest Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o. To realizator zamówień polecający swoje usługi głównie klientom biznesowym i instytucjonalnym. Nie tylko zajmuje się dostawami wybranych produktów, ale także wspiera odbiorcę jako kompetentny doradca. 

Wsparcie przy wyborze pierścieni czy innych elementów związanych z zapewnieniem prawidłowego odpływu wody z powierzchni drogi jest kluczowe dla powodzenia całej inwestycji. Zamówienie modelu nieadekwatnego do rozstawu pozostałych części nie tylko generuje duże koszty, ale też znacząco wydłuża czas realizacji. Aby przekonać się, jak wiele jest kwestii technicznych, które należy ustalić, wybierając poszczególne prefabrykaty, warto zajrzeć na stronę internetową wspomnianego dostawcy. Klient znajdzie też tam potwierdzenie, że dostępny w sprzedaży asortyment jest nie tylko wysokiej jakości, ale także jest certyfikowany.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!