Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Jak zapewnić optymalne warunki nasionom kolekcjonerskim konopi Mangohaze czy Afghan Kush?

Anita Malinowska 2022-11-18 0 komentarzy
Jak zapewnić optymalne warunki nasionom kolekcjonerskim konopi Mangohaze czy Afghan Kush?

Zaletą nasion konopi jest ich bardzo atrakcyjne wybarwienie. W zależności od odmiany czy gatunku mogą przybierać kolory od oliwkowej zieleni aż do beżów i brązów. Dodatkowo każda osłonka pokryta jest różnej wielkości i grubości żyłkami, plamkami czy paseczkami. Dzięki temu budowanie kolekcji jest jeszcze przyjemniejsze i daje dużo satysfakcji.

Aby nasiona odmian Mangohaze, Budzilla czy Afghan Kush prezentowały się ładnie, warto przechowywać je w suchym miejscu o odpowiedniej przewiewności. Dobrym rozwiązaniem jest też zakup fiolek plastikowych lub szklanych, zamykanych za pomocą korka. W ten sposób będzie możliwe podziwianie okazów i ich jednoczesna ochrona. Warto przy tym pamiętać, że wszystkie dostępne w sklepach nasiona to artykuły kolekcjonerskie. Nie należy dopuszczać do ich wykiełkowania, ponieważ jest to niezgodne z obowiązującym obecnie prawem.

W ofercie sklepu internetowego Growseed znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane nasiona. Oznacza to, że każdy zamówiony towar jest najlepszego gatunku i nadaje się do zaprezentowania w kolekcji. Klienci mogą nabyć zarówno niewielkie opakowania liczące trzy sztuki lub pięć sztuk, jak i zdecydować się na większą ich liczbę. Niezależnie od wyboru, artykuły są dostarczane w dobrze zabezpieczonej paczce, która chroni zawartość przed wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!