Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Jakiej firmie warto zlecić drukowanie na kartonie?

Mariusz Pawlak 2022-04-19 0 komentarzy
Jakiej firmie warto zlecić drukowanie na kartonie?

Właściciele sklepów internetowych poszukujący wysokiej jakości opakowań chroniących przesyłany towar z pewnością zainteresują się ofertą firmy działającej od 2002 roku. Jest ona w stanie dostarczyć opakowania nie tylko dostępne w standardowych rozmiarach, ale także na indywidualne zamówienie klienta, precyzyjnie dopasowane do jego potrzeb.

Przedsiębiorstwo to stara się zadowolić najbardziej wymagających klientów, dlatego zainwestowało w wysokiej jakości sprzęt i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Dysponuje również wykwalifikowaną załogą, wśród której są specjaliści oferujący fachowe doradztwo. Jest to firma dbająca o wysoką jakość sprzedawanych artykułów, jak również o obsługę klienta według najwyższych standardów. Wszystkie zlecenia realizowane są terminowo i zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami.

Producent ten sprosta też oczekiwaniom klientów traktujących kartony nie tylko jako opakowanie, ale także jako formę reklamy. Dlatego oferuje także drukowanie na kartoniena zewnątrz i wewnątrz pudełek. Takie personalizowane opakowania podnoszą prestiż sklepu oraz pozwalają na zapamiętanie logo firmy, co z pewnością przełoży się na wyższe obroty.

Przedsiębiorstwo z linku janbox.pl zdobyło już renomę w kraju i za granicą. Jego oferta jest bogata i można w niej znaleźć nie tylko pudełka, ale także możliwość zamówienia projektu nadruku. Opakowania są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, dopasowanych do potrzeb klienta oraz do wymagań np. firm kurierskich. Jeśli klient chce złożyć zamówienie na kartony z nadrukiem, których nie ma w stałej ofercie, wystarczy, że skorzysta z konfiguratora opakowań na stronie. Jest to narzędzie proste w użyciu, które skalkuluje także przybliżony koszt zamówienia.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!