Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Platforma hydropark 1127

Mariusz Pawlak 2020-04-03 0 komentarzy
Platforma hydropark 1127

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem: platformy.rehabloch.pl znajduje się wykaz platform na parkingi i do garaży. Czym one są i dlaczego warto z nich skorzystać?

Każda oferowana platforma parkingowa niezależna cechuje się szeregiem parametrów, które decydują o jej użyteczności i funkcjonalności. Wśród najważniejszych cech, które należy wymienić i na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę, znajdują się:

  • ilość samochodów, jakie mogą zmieścić się na platformie,
  • zastosowane wzmocnienia i zabezpieczenia, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pojazdów oraz osób, które obsługują platformy,
  • sposób obsługi - są dostępne wersje zautomatyzowane oraz ręczne.

To najważniejsze cechy, które warto wziąć pod uwagę, żeby mieć pewność bezpieczeństwa i praktyczności. Jedną z propozycji, jakie znaleźć można na podanej stronie jest platforma hydropark 1127. Czym ona się wyróżnia?

Cechuje ją udźwig około 2700 kg. Wyposażona jest w symetryczne kolumny umocowane na konstrukcji samonośnej. Dzięki temu zaoszczędzona zostaje przestrzeń, a także możliwe jest zmaksymalizowanie liczby parkowanych samochodów. 

Bardzo istotne są zabezpieczenia, które producent wdraża podczas tworzenia konstrukcji. Omawiana platforma posiada rozbudowany system kontroli bezpieczeństwa, czujnik antyzgnieceniowy oraz możliwość ręcznego podnoszenia platformy, jeśli zasilanie ulegnie awarii. 

Platformy garażowe i parkingowe można optymalizować do konkretnych wymagań i potrzeb. Zależą one w dużej mierze od wysokości samochodów, a także do wysokości garażu. Warto zajrzeć na wspomnianą stronę i zapoznać się z kompleksowym wyborem, który można zoptymalizować do indywidualnych wymagań.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!