Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Serwis Smart - dlaczego warto w ASO?

Emil Urbański 2018-12-14 0 komentarzy
Serwis Smart - dlaczego warto w ASO?

Im więcej autorskich rozwiązań w danym modelu pojazdu, tym większa wiedza na temat funkcjonowania poszczególnych podzespołów jest wymagana do przeprowadzenia skutecznej kontroli technicznej, prac naprawczych i konserwacyjnych. Ze względu na swój kompaktowy rozmiar i zastosowane technologie, które pozwalają na bezpieczną i dynamiczną jazdę, samochody smart należą do tych modeli, które szczególnie warto oddać do ASO. W tym kontekście pojawienie się serwisu Smarta we Wrocławiu i w Poznaniu jest bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich posiadaczy tych aut.

Oczywiście nie jest tak, że tylko Smart powinien lądować w autoryzowanym serwisie, a inne samochody z oferty Duda-Cars Mercedes-Benz najlepiej oddać do pierwszego, lepszego warsztatu. Marka Mercedes to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych konstruktorów pojazdów, które słyną z najwyższej jakość stosowanych podzespołów, przełomowych technologii i niespotykanej wręcz wygody. Usługi oferowane przez autoryzowanych dealerów firmy i jej centra serwisowe są zobligowane do przestrzegania najwyższych standardów, które stanowią część filozofii koncernu.

Autoryzowany serwis to, przede wszystkim, wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają całe niezbędne Know-How dedykowane smartom i Mercedesom. Przy tak dużym, światowym parku samochodowym, wąska specjalizacja przemawia zdecydowanie na korzyść ASO. Poza tym klienci mogą liczyć na dostęp do oryginalnych części OE, najnowszych, zaawansowanych narzędzi diagnostycznych i gwarancji maksymalnie profesjonalnego podejścia.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!