Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Szkolenia Asseco Academy - gdzie się zapisać?

Blanka Wróbel 2023-03-03 0 komentarzy
Szkolenia Asseco Academy - gdzie się zapisać?

Zapotrzebowanie na różnego rodzaju szkolenia tematyczne jest dostrzegalne w każdej branży. Starają się na nie odpowiadać pracownicy zatrudnieni w firmie Asseco Data Systems S.A. Proponują szeroki wybór kursów odbywanych stacjonarnie i online, dostępnych dla osób z terenu całego kraju, a nawet z zagranicy.

Zarówno katalog szkoleń, jak i formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony organizatora wraz z podanymi terminami zjazdów. Szczegółowe informacje o tematyce spotkań i miejscu ich odbywania są udzielane w wiadomościach e-mail lub telefonicznie. 

Kadra firmy zaprasza do kontaktu osoby poszukujące sprawdzonych rozwiązań w zakresie wdrażania personalizowanych rozwiązań i innowacji z zakresu IT, przedstawionych w łatwej do przyswojenia formie, obejmujących zarówno teorię, jak i praktykę działań. Istnieje możliwość zamówienia indywidualnego szkolenia, podczas którego będą omawiane aspekty kluczowe dla danej branży. Jest to znaczne wsparcie dla przedsiębiorstw, które mają problemy z efektywnym zarządzaniem zasobami i ustalaniem priorytetów rozwojowych.

Szkolenia Asseco Academy są prowadzone przez grupę specjalistów legitymujących się zarówno wiedzą, jak i wieloletnim doświadczeniem zawodowym, w tym również kierunkowym. Dzięki temu wykładowcy są w stanie przedstawić materiał fachowo i rzetelnie, podnosząc tym samym przydatność i wartość takiego kursu. Słuchacze mogą brać aktywny udział w dyskusji na omawiane tematy oraz wskazywać te fragmenty szkolenia, które wymagają dodatkowej uwagi.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!