Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Ubezpieczenie rolne w Lublinie

Amelia Kołodziej 2021-06-28 0 komentarzy
Ubezpieczenie rolne w Lublinie

Decydując się na zakup ubezpieczenia rolnego najlepiej w pierwszej kolejności zwrócić się o pomoc do doświadczonego agenta, który dokładnie oszacuje, co warto objąć ochroną. Obecnie rolnicy mają do wyboru zarówno podstawową polisę, jak i wiele dodatkowych ubezpieczeń chroniących m.in.:

  • budynki i mienie,
  • zwierzęta hodowlane,
  • zgromadzone zapasy,
  • maszyny rolne,
  • uprawy.

Dodatkowo, właściciele gospodarstw (o powierzchni 1 ha) mogą wykupić specjalne ubezpieczenie OC rolnika, które z koli zapewnia ochronę w wykonywanych na co dzień czynnościach. 

Ubezpieczenie rolne w Lublinie

Na terenie województwa lubelskiego działa sporo gospodarstw rolnych, dlatego właśnie tam swoją siedzibę ma znana i ceniona agencja ubezpieczeniowa Paulina Wilczak - UBEZPIECZENIA. Firma od lat współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami oraz rolnikami. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz obsługę na najwyższym poziomie. Doświadczenie agentów sprawia, że zakres polisy zostaje odpowiednio dopasowany do branży, w której działa klient oraz wszystkich przedstawionych oczekiwań. W szczególności rolnicy mają zapewniony szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych w przystępnych cenach. 

Lubelska marka proponuje polisy pochodzące od znanych polskich towarzystw ubezpieczeniowych i gwarantuje przejrzyste warunki oraz atrakcyjne zniżki. W ofercie dostępne są także inne rodzaje ubezpieczeń, m.in. komunikacyjne OC i AC, turystyczne, zdrowotne, na życie oraz firmowe. Należy pamiętać, że wykupując polisę, zabezpiecza się zarówno siebie, jak i swoich bliskich.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!