Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

W jaki sposób kobiety wybierają partnerów?

Marek Dąbrowski 2020-09-01 0 komentarzy
W jaki sposób kobiety wybierają partnerów?

Szczegółowe informacje na temat budowania związków można znaleźć na blogu internetowym jakzdobywac.pl prowadzonym przez popularnego terapeutę Roberta Merchela, który od lat pomaga w rozwoju osobistym oraz naprawianiu wieloletnich małżeństw.

Czym kobiety kierują się przy wyborze życiowego partnera?

Dla zdecydowanej większości kobiet, wygląd ma drugorzędne znaczenie, ponieważ myślą przyszłościowo i chcą czuć się kochane, mimo upływu lat oraz zapewnić sobie oraz dzieciom pełne bezpieczeństwo. Dlatego zwykle poszukują odpowiedzialnych, opiekuńczych oraz pewnych siebie mężczyzn. 

Jak mężczyzna wybiera kobietę?

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że w zdecydowanej większości przypadków, w pierwszej kolejności partnerzy kierują się wyglądem zewnętrznym - to atrakcyjność dla drugiej osoby ma kluczowe znaczenie w podjęciu decyzji o dalszym rozwijaniu znajomości. Warto jednak pamiętać, że atrakcyjność to pojęcie względne i każdemu podoba się coś zupełnie innego! Nie należy więc na siłę ubiegać się o względy osoby, dla której mimo wielu starań, nie będziesz zbyt dobry. Lepiej znaleźć partnera, dla którego staniesz się idealny, mimo swoich niedoskonałości.

Co w przypadku, gdy partner nie spełnia oczekiwań?

Gdy w związku pojawiają się problemy, warto skorzystać z pomocy terapeuty, aby znaleźć przyczynę powstałych konfliktów i spróbować je wykluczyć z codziennego życia. Oczywiście do tego potrzeba chęci i współpracy obu partnerów, jednak z pewnością warto skorzystać z terapii czy małżeńskich warsztatów, aby odbudować związek.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!