Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Wózki widłowe wynajem - którą firmę wybrać?

Maciej Mazur 2022-02-09 0 komentarzy
Wózki widłowe wynajem - którą firmę wybrać?

Korzyści ze sprawnego zarządzania magazynem mają wymiar finansowy i wizerunkowy. Podjęcie decyzji o wyposażeniu w sprawdzony, specjalistyczny sprzęt przełoży się na oszczędności wynikające z szybszego wykonywania zadań, ograniczenia błędów oraz redukcji kosztów napraw.  Gdy firma decyduje się zainwestować w wózki widłowe – wynajem, leasing lub zakup – powinna postawić  na współprace z doświadczonym podmiotem o szerokim pakiecie usług.

Wchodząc na stronę nfk.com.pl, można zapoznać się z ofertą firmy, która dostarcza wózki widłowe stosowane powszechnie do transportu bliskiego oraz zarządzania magazynem. Wszystkie urządzenia są projektowane i wytwarzane z nastawieniem na zwiększenie standardu pracy, wydajności i zysku u klientów, w zgodzie z normami BHP i nowoczesnymi metodami optymalizacji procesów. Handluje ona modelami producentów, którzy zbudowali mocną pozycję na rynku dzięki nieustannemu podnoszeniu standardu w zakresie technologii i konstrukcji. Powstają one w parkach maszynowych doskonale wyposażonych technologicznie, z wykorzystaniem materiałów i metod zweryfikowane jakościowo. Ich rozwiązania inżynieryjne bazują na najnowszych dokonaniach naukowych.

Flagowymi produktami z oferty są:

  • podesty magazynowe,
  • wózki widłowe magazynowe i balastowe UNICARRIERS,
  • profesjonalne projekty powierzchni magazynowych.

Modele z oferty są cenione za siłę, osiągi i niezawodność. Przeznaczone są do intensywnej, wielozmianowej pracy w różnych warunkach pogodowych. Atutem firmy jest szeroka oferta, doskonałe ceny i profesjonalne doradztwo.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!