Poznaj najlepsze firmy w branży z warszawskiesafari.pl

Wymiary standardowego garażu blaszanego

Karol Bąk 2020-02-07 0 komentarzy
Wymiary standardowego garażu blaszanego

Niestandardowe wymiary samochodu to męka nie tylko podczas parkowania, ale także jeśli chodzi o wielkość garażu. Nawet jeśli dostępne w bryle domu pomieszczenie do tej pory z powodzeniem pełniło tę funkcję, po zakupie nowego, większego samochodu może się on już tam nie zmieścić. Co wtedy?

Niestandardowe rozmiary garażu zewnętrznego

Standardowy garaż blaszany i wymiary, jakie są dostępne obecnie na rynku, są dostosowane do samochodów osobowych o mniejszych gabarytach. Jeśli zachodzi potrzeba garażowania samochodu dostawczego lub mniejszej ciężarówki, warto zastosować sprawdzony patent i zainwestować w nowoczesny garaż robiony na wymiar. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że jego samochód zmieści się i będzie dobrze zabezpieczony.

Serwis garaze.org.pl oferuje swoim klientom zarówno garaże w standardowej wysokości i szerokości, jak i te o nietypowych wymiarach. Serwis zapewnia również dodatkowe korzyści z wyboru ich oferty, mianowicie nowoczesny system otwierania bramy, skierowany ku górze, oraz wzmocnioną, dopasowaną do wybranych wymiarów konstrucję, która nie będzie się zużywać tak szybko, jak produkty ze standardowej blachy.

Aby poznać ofertę cenową, warto wejść na stronę producenta i zapoznać się z udostępnionym tam cennikiem. Ceny obejmują rozróżnioną kolorystykę blachy, od barwy złoty dąb, po standardową ocynkowaną. Strona serwisu oferującego garaże jest dobrze skonstruowana, z czytelnym, logicznym interfejsem, gdzie łatwo i szybko można znaleźć potrzebne informacje, klikając w tematyczne zakładki. W celu złożenia zamówienia indywidualnego lub zapytania o produkt, łatwo skorzystać także z formularza kontaktu.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!